خانهدرباره ما

درباره هلدینگ آفری

حوزه اصلی فعالیت هلدینگ آفری

مشاوره، اجرا و فروش سیستم های تهویه مطبوع، نماهای ساختمانی، تولید درب و پنجره و شیشه های دوجداره

هلدینگ  آفری در ابتدا با نام گروه صنعتی آفری ، تاسیس گردید . گروه صنعتی آفری در روزهای نخست اقدام به تولید در و پنجره های UPVC  و آلومینیومی و سپس پروفیل های پنج کانال UPVC  و ترمال برک آلومینیومی نمود. با استقبال مشتریان که ناشی از کیفیت بالای محصولات و عرضة بی واسطه و در نهایت قیمت رقابتی بود ، مدیریت مجموعه اقدام به گسترش خدمات و تولیدات نمود. در این راستا تولید شیشه های دو و سه جداره ، دکوراتیو ، سکوریت و نماهای اسپایدر و کرتنوال در دستور کار قرار گرفت.

خدمات رسانی به حدود هزار پروژه ی بزرگ و کوچک ساختمانی و کسب تجارت بالا و ارزشمند در این زمینه موجب تاسیس شرکت ساختمانی آفری در کنار این گروه گردید. وظیفة محوله به نیروهای جوان و خلاق این شرکت طراحی کلی ساختمان ، طراحی نما و دکوراسیون داخلی، طراحی های لوکس برای پروژه های خاص و درپی آن اجرای چندین پروژة کوچک و انبوه های مسکونی ، اداری و تجاری بوده است.

سپس شرکت ساختمانی آفری وارد سرمایه گذاری در بخش تولید ساختمان گردید که این مهم با تلاش سرمایه های موجود متخصص شرکت در غالب پروژه های بزرگ تجاری مسکونی و نیز ویلا سازی در شمال کشور شکل گرفت.

با احساس نیاز به محصولات خارجی از برندهای برتر صنعت ساختمان، شرکت بازرگانی آفری تاسیس گردیده که وظیفة تامین و واردات محصولات مورد نیاز پروژه های ساختمانی هلدینگ و نیز تامین اقلام مذکور برای مشتریان شرکت بنا به درخواست آنان را داشت. تاسیس این شرکت منجر به اخذ نمایندگی چند برند برتر محصولات ساختمانی از اروپا گردید.

در همین راستا با تاسیس شرکت تهویه مطبوع آفری مجموعة هلدینگ به صورت تخصصی وارد حوزة صنعت تهویه مطبوع شد و با دریافت  نمایندگی انحصاری از شرکت های RHOSS  ایتالیا، UNITES ترکیه و شرکتCASALS   اولین و قدیمی ترین برند جت فن در اروپا ) برای خاورمیانه ، تامین تاسیسات و سیستم تهویه مطبوع را برای پانصد پروژه بزرگ در سطح کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا را برعهده داشته است .

در آخر ، افتخار داریم در طول ربع قرن فعالیت خود در حوزة ساختمان و خدمت رسانی به مشتریان عزیز در قالب تامین  ، تجهیز و خدمات پس از فروش موفق به دریافت گواهینامه ها ، جوایز و تندیس های در زمینة کیفیت محصولات ، خدمات پس از فروش ، مشتری مداری و مدیریت گردیده ایم که این خود حاصل تلاش سرمایه های انسانی شرکت در جهت رضایت مشتریان و همچنین لطف مستمر عزیزان همراه و خریداران وفادار برندهای زیرمجموعه این هلدینگ بوده است و خداوند متعال را از این بابت شاکر و سپاسگذاریم .

شیشه های چند و دوجداره
سیستم های تهویه مطبوع
درب و پنجره آلومینیومی و UPVC
ساختمان سازی و نما

ما را دنبال کنید

آیا می خواهید برآورد اولیه از هزینه پروژه خود داشته باشید؟

درباره هلدینگ آفری

انجام پروژه های متعدد

شرکت های دارویی، مجتمع های تجاری، ساختمان و برج ها، هتل ها، بیمارستان و مراکز تفریحی و...

انجام پروژه های متعدد و چشمگیر، موجب اختصاص جوایز و نشان های ارزشمند بسیاری به این گروه صنعتی گردیده که این موضوع خود نشان از برتری کیفی و کمی محصولات این برند نسبت به رقبا و تلاش مضاعف مدیران شرکت برای جلب رضایت بیش از پیش مشتریان محترم دارد.

حال خانواده بزرگ گروه صنعتی آفری امیدوار است تا در سایه الطاف حق تعالی و در کنار مشتریان فهیم خود گام های بلندتری در جهت استفاده از فناوری های نوین جهانی، ارتقای سطح کیفی، رضایت مشتریان و همچنین تکمیل سبد کالا و افزایش محصولات خود بردارد.

درباره هلدینگ آفری

درباره هلدینگ آفری

با ما در ارتباط باشیدinfo@afari-holding.ir

ساعات کاری
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17پنج شنبه ها 9 الی 13
دفتر مرکزی
تهران، خ ولیعصر، خ کاج آبادی

سـاختمان پارک، طبقه همکف
تلفکس
02173675000

با ما تماس بگیرید

پشتیبانی آنلاین
09127779492

02122665434