خانهشهرک سازی

تعریف شهرک چیست؟

بر اساس قانون و آئین نامه استفاده از اراضی، احداث بنا و تأسیسات در خارج از حریم شهرها و محدوده روستاها، شهرک محلی است که در خارج از حریم شهرها برای احداث واحد های مسکونی قابل تملک شخصی به همراه کلیه بناها و تأسیسات مورد نیاز عمومی و اجتماعی سکنه به صورت مجتمع برای سکونت دائم و تأمین نیازهای عمومی و اجتماعی و رفاهی شاغلین بخش های مختلف اقتصادی و اجتماعی یک منطقه و یا به منظور استفاده گردشگری، تفریحی، زیارتی، تجارتی، تحقیقات و فناوری، صنعتی و سایر شهرک های تخصصی ایجاد و توسط هیأت امنا اداره می گردد. حداقل جمعیت سکونت در شهرک های مسکونی (۲۰۰۰) نفر در حداقل (۵۰۰) قطعه مسکونی می باشد.

مزایای شهرک‌های شمال ایران از چه قرار است؟

پر واضح است که شهرک‌های شمال ایران به دلیل مزایای گسترده‌ای که در چنته دارند از جمله امنیت بالا و ایمنی تمام عیار (با علم به این موضوع که خریداران ویلای شمال، اغلب قصدشان از خرید ویلا تفریح بوده و بیشتر روزهای سال را در مکانی به دور از شمال از سر می‌گذرانند.)

خاص‌ترین ویلاهای شمال میزبان شهرک‌های شمال ایران

تا جائیکه تمام خریداران ویلا چنانچه سودای خرید یک ویلای خاص در سر داشته باشند بلادرنگ به سراغ این شهرک‌ها رفته و ویلای این شهرک‌ها را در دایره انتخاب‌هایشان می‌گنجانند. اگر موافق باشید به بطن ماجرا سفر کنیم.

طبیعت چنان ماهرانه در شهرک امیردشت، تجلی یافته است که از همان ابتدا نقش طبیعت در نگاهمان می‌نشیند و تازگی و طراوتش، حالمان را خوب می‌کند.

معماران زبده برای این که بتوانند این شهرک را به نوعی برند کنند، یعنی ویلاهای موجود در آن را متفاوت از دیگر ویلاها و شهرک‌ها جلوه دهند، از لوکس‌ترین مصالح و متریال ساختمانی به صورت مشابه در تمام ویلاهای شهرک استفاده کرده‌اند تا به فراخور این مسئله، امضایشان پای تمام ویلاها ثبت شده باشد.

این عامل نه تنها زیبایی را برجسته می‌کند که حتی کیفیت را نیز چند درجه بالا می‌برد که به رضایت خریداران و سرمایه‌گذاران منتهی می‌گردد

صحبت پایانی

خرید ویلا در شمال، توأمان پدیدآورنده حس شعف و ترس در خریداران است. بی‌شک خوشحالیم که قرار است در زیباترین جای شمال، سرمایه‌ای به نام خود داشته باشیم اما فکر مشقت‌ها و سختی‌هایی که در این راه همجوارمان است، لحظه‌ای رهایمان نخواهد کرد.

انتخاب مکان ویلا، مهم‌تر از مهم است. انتخاب شهرک‌های شمال ایران، سبب می‌شوند از قسمت مکان خیالمان راحت‌تر باشد و این مسیر پیچیده، کمی رنگ سادگی به خود بگیرد.

ویلا چلک2
ویلا چلک
ویلا چلک1

با ما در ارتباط باشیدinfo@afari-holding.ir

ساعات کاری
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17پنج شنبه ها 9 الی 13
دفتر مرکزی
تهران، خ ولیعصر، خ کاج آبادی

سـاختمان پارک، طبقه همکف
تلفکس
02173675000

با ما تماس بگیرید

پشتیبانی آنلاین
09127779492

02122665434